data umieszczenia |2013-06-03|

Obóz ornitologiczny 22-25 maj w Bacówce na Obidzy!
Codziennie organizowane były wyjścia w teren, w tym tzw. "objazdówki". Penetrowano głównie sąsiadujące lasy (teren Popradzkiego Parku Krajobrazowego i Pasma Radziejowej). Wyjazdy dotyczyły Małych Pienin oraz wschodniej części Beskidu Sądeckiego (okolice Muszyny). Wyjścia odbywały się w grupach 2-3 osobowych. Organizowano też wyjścia nocne w celu nasłuchu sów. Prowadzono też obserwacje punktowe za dnia, identyfikując krążące w prądach wznoszących ptaki szponiaste i bociany czarne.

Wycieczka w Pieniny Wycieczka w Pieniny Wycieczka w Pieniny Wycieczka w Pieniny Wycieczka w Pieniny Wycieczka w Pieniny Wycieczka w Pieniny Wycieczka w Pieniny Wycieczka w Pieniny Wycieczka w Pieniny Wycieczka w Pieniny Wycieczka w Pieniny Wycieczka w Pieniny Wycieczka w Pieniny Wycieczka w Pieniny Wycieczka w Pieniny Wycieczka w Pieniny Wycieczka w Pieniny Wycieczka w Pieniny Wycieczka w Pieniny Wycieczka w Pieniny

----------========== ||| ==========----------Zobacz wszystkie aktualności
2005 - 2021 © Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych.

Kopiowanie, modyfikowanie, wykorzystywanie i dystrybucja treści, zdjęć i rysunków zawartych na stronach serwisu "www.ptakikarpat.eco.pl"
dozwolona wyłącznie za zgodą Fundacji i autorów zdjęć oraz rysunków.