Temat: Cyz ktoś widział ???

ja kiedyś widziałem ale to dawno było

Odp: Cyz ktoś widział ???

no jak wygląda?

Odp: Cyz ktoś widział ???

gagatek ale czy chodzi Ci o dziubdziuba wąskodziobego, długoszyjego czy poprzecznieprążkowanego bo jest różnica, skonkretyzuj swoje pytanie a wtedy udziele na nie rzeczowej odpowiedzi

Odp: Cyz ktoś widział ???

widzę że  wreszczcie na forum pojawili się eksperci

Odp: Cyz ktoś widział ???

myślę że to mogl byc bocian

Odp: Cyz ktoś widział ???

wszystko wskazuje na papugę

Odp: Cyz ktoś widział ???

hmmm, skoro mówisz że nie miał prążków ani wąskiego dzioba to mógł być w takim razie dziubdziub długoszyi, jest też szansa co prawda nikła że widziałeś dziubdziuba pstrokatoogonowego ale on jest bardzo rzadki i u nas prawie nie występuje, a no i jest też legendarny dziubdziub dwudzioby trójogonowy (tzw. królewski) nikt go jeszcze nie widział i niektórzy naukowcy nawet podważają jego istnienie ale są osoby które twierdzą że go widziały (nawet kilkakrotnie), następnym razem zrób zdjęcie bo może przypadkiem dokonasz wiekopomnego odkrycia...

Odp: Cyz ktoś widział ???

dzięki, dziubdziuby to moje ulubione ptaki i mógłbym o nich opowiadać godzinami jednak nie mam tyle czasu (i po prostu nie chce mi się pisać), ale polecam Ci dobrą monografie na temat dziubdziuba autorstwa prof. J. Dzindziboła, znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje

Odp: Cyz ktoś widział ???

widze przystojnykazimierz że jesteś fanem jego prac, czytałem ostatnio jego artykuł "faktach i bzdetach" , pisał o nowych odkryciach ornitologicznych na Atlantydzie

10

Odp: Cyz ktoś widział ???

ja polecam pozycje "zycie prywatne dziubdziuba - co frówa i lkata" prof.hab. J. Schaba 
znalezc tam mozna duzo informacji na temat tych ptaków

Odp: Cyz ktoś widział ???

a czytałem, czytałem, bardzo interesujacy artykuł

Odp: Cyz ktoś widział ???

a może to kaczka była, dziubdziuby raczej nie są oliwkowe tylko szare lub brązowe, no chyba ze to jakiś pe..., tzn wesołek był

Odp: Cyz ktoś widział ???

a może gagatek poda więcej szczegółow o obserwacji tego czegoś (miejsce , czas ...)

Odp: Cyz ktoś widział ???

hmmm , fakt że odleciał nasuwa podejrzenia iż istotnie mamy do czynienia z ptakiem...

Odp: Cyz ktoś widział ???

a może Twój kolega wymyślił sobie że widział tego dziubdziuba? albo w ogóle niczego nie widział i zrobił Cie w balona? a może Ty gagatku wcale nie masz kolegi a tylko ściemnisz że masz żeby podnieść swoje ego? i wtedy cała nasza dyskusja jest bez sensu i wogóle wszystko jest bez sensu